Informácie

Prosím, dodržujte nasledovné zásady:

 • Vstup do bedmintonovej haly je povolený iba v čistej športovej obuvy s bielou podrážkou. Pri porušení pravidla je účtovaný poplatok 10 Eur za vyčistenie podlahy.
 • Dbajte na hygienu a používajte uterák. Uterák na zapožičanie je k dispozícii na recepcii za poplatok 1 EUR.
 • Na cvičenie si, prosím, noste športovú obuv na prezutie, nie obuv, ktorú bežne používate vonku.
 • Pitie noste len v uzatvárateľnej PVC fľaši.
 • Odkladajte si po sebe náradie a ostatné pomôcky na cvičenie.
 • V prípade potreby použite dezinfekčný prostriedok a papierovú utierku.
 • Prosím, nehádžte činky o zem.
 • Nepoužívajte magnézium na ruky.
 • Zákaz konzumácie jedál

Postup rezervácie a storno

Vytvorenie rezervácie je umožnené iba registrovanému členovi v rezervačnom systéme Greenfit.

Registrácia

Pred tým ako budete vytvárať samotnú rezerváciu je nutné sa prihlásiť. Toto vykonáte kliknutím na políčko „Prihlásenie“ v pravo hore. Tu zadáte Vašu emailovú adresu a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii online.

Po tom ako ste sa prihlásili Vám je umožnené vytvárať rezervácie. Detaily svojho účtu ako aj kompletný prehľad vašich rezervácii nájdete po prihlásení sa v pravo hore. 

U každej lekcii je zobrazené, či je voľné miesto, prípadne či je lekcia už obsadená. Vtedy je u lekcie poznačené „Iba náhradníci“. Na každú lekciu je v prípade plnej obsadenosti možné sa rezervovať ako náhradník. V prípade že sa uvoľní miesto Vás systém automaticky zaradí do lekcie a o tom, že ste boli do lekcie zaradený Vám pošle sms správu a e-mail.

Pre vytvorenie novej rezervácie rozkliknite Vami požadovanú hodinu. Následne sa Vám zobrazí okno s detailami lekcie. Tu je možné vykonať rezerváciu kliknutím na tlačítko „Rezervovať“. Po tom ako systém potvrdí, že Vaša rezervácia bola uložená, môžete okno zavrieť. 

Rezerváciu môžete zrušiť za nasledujúcich storno podmienok:

 1. Z hodiny sa môžete odhlásiť do 2 hodiny pred tréningom bezplatne
 2. Po tomto termíne nie je možné vykonať odhlásenie z hodiny a vzniká Vám povinnosť uhradenia storno popltku 100 % z ceny cvičenia.

Zrušenie rezervácie urobíte tak, že otvoríte lekciu ktorej rezerváciu chcete zrušiť. Po tom ako sa Vám otvorí okno s detailami lekcie kde je oznam o tom, že na túto lekciu už máte vytvorenú rezerváciu kliknete na ikonu „koša“ vedľa Vašej rezervácie. Následne potvrďte stornovanie Vašej rezervácie. Vaša rezervácia bola stornovaná.

Vytvorenie rezervácie je možné na ktorýkolvek deň, na ktorý je lekcia zobrazená. Jednotlivé dni, respektíve týždne je možné zobraziť vpravo hore kliknutím na odkaz „nasledujúci“.

V prípade dotazov ohľadne rezervácii nás neváhajte kontaktovať.

Greenfit
0910 88 99 89
recepcia@greenfit.sk

Náhradníci

Ak je cvičenie v daný deň a hodinu už plné, existuje ešte možnosť prihlásiť sa ako náhradník.

V prípade, že sa uvoľní miesto , budete informovaný SMS a e-mailom.

UPOZORNENIE: Pokiaľ sa nebudete môcť zúčastníť cvičenia, je nutné sa odhlásiť z hodiny pod vašim prihlasovacím menom najneskôr dve hodiny pred cvičením.